فروش سود پرک
خانه / سود پرک / کارخانه تولید سود پرک در ایران

کارخانه تولید سود پرک در ایران

سود پرک یا همان سود سوزآور ماده ای سفید رنگ و پرکی شکل بوده و از جمله مواد شیمیایی بسیار پر کاربرد در صنایع مختلف می باشد. کارخانه تولید سود پرک کارخانه ای صنعتی با لوازم بسیار پیشرفته هستند و تولید این ماده ی صنعتی مستلزم داشتن دانش و تجهیزات پیشرفته می باشد. 

ازآنجایی که سود پرک بسیار خورنده است تجهیزات کارخانه تولید سود پرک باید مقاومت به خوردگی بسیار خوبی را از خود نشان دهند.

کشورهایی که در زمینه های صنعتی کشور های پیشرفته ای به حساب می آیند نیاز مبرمی به این ماده ی صنعتی داشته و بنابراین در تلاشند با تولید این ماده نیازهای خود در صنعت را برطرف کنند.

کشورهایی نظیر آمریکا، ایران، چین، کشورهای شرق آسیا و … از جمله کشورهای پیشتاز در زمینه ی تولید سود پرک هستند.

از آن جایی که این ماده صنعتی کاربرد بسیار زیادی دارد تولید آن تنها باعث پیشرفت صنعت کشور شده بلکه میتوان با صادرات آن سود آوری زیادی نیز برای کشور داشت.

کارخانه های تولید سود پرک در ایران طی سال های گذاشته توانسته اند در این زمینه خدمات بسیار خوبی انجام داده؛ و این ماده ی شیمیایی را تولید و به بازار عرضه نمایند.

کارخانه تولید سود پرک در ایران

کارخانه تولید سود پرک

کارخانه تولید سود پرک کارخانه های تولید سودپرک از جمله کارخانه های تولید ککتده ی مواد شیمیایی می باشند که با استفاده از تجهیزات و وسایل پیشرفته در حال تولید این ماده ی صنعتی پرکاربرد هستند.

سود پرک یک ماده با دمای ذوب نسبتا بالا و چگالی پایین است. اما یک ماده ی بسیار خورنده است لذا در خط تولید سودپرک باید از وسایلی استفاده شود که بتوانند قابلیت خورده نشدن در مقابل این ماده را در زمان های زیاد داشته باشند.

تقریبا ۱۰۰ درصد فرآیند تولید سود سوزآور یا بعبارتی همان سود پرک توسط روش هیدرولیز آب نمک صورت می گیرد.

کارخانه جات مختلفی در ایران در حال تولید سود پرک هستند که از جمله آن ها میتوان آراکس شیمی؛ اکسین سود؛ گروه شیمیایی گلران؛ شرکت پرک بندر امام؛ سود پرک گوهر و … اشاره کرد.

فروشنده انواع سود پرک صادراتی

فروشنده انواع سود پرک صادراتی سود پرک ایران به دلیل کیفیت بسیار مناسب در بازار های مختلف جهانی شهرت خوبی داشته و شرکت های صادر کننده این ماده، هر سال این ماده را به کشور های مختلفی از جمله : عراق؛ ترکیه؛ پاکستان؛  کشورهای همسایه و کشور های اروپایی و آفریقایی صادر می کنند. و این طریق ارز آوری خوبی را برای کشور به ارمغان می آورند.

تولیدکنندگان سود پرک ۹۸%

تولیدکنندگان سود پرک 98% کارخانه جات و شرکت های مختلفی در کشور در حال تولید ود پرک با خلوص ۹۸ درصد هستند که از جمله.مهمترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • شرکت پرک بندر امام.
 • آراکس شیمی
 • اکسین سود
 • سود پرک گوهر پارس
 • گروه تولید شیمیایی کلران
 • فراشیمی شیراز
 • کیمیا پارس شایانکار 
 • سینا
 • شفق شیمی
 • نیرو کلر
 • گوهر شیمی
 • و ….

بزرگترین تولیدکننده سود پرک در ایران

بزرگترین تولیدکننده سود پرک در ایران بزرگترین تولید کننده سود پرک در ایران شرکت پرک بند امام می باشد.

این شرکت در سال ۱۳۸۲ و در شهر صنعتی ماهشهر شروع به تولید سود پرک کرد. که با ۴ خط تولید و با ظرفیت ۹۶۰۰ تن در سه شیفیت کاری بزرگترین شرکت تولید سود پرک ایران می باشد. و نقش بسیار پررنگی در تولید این ماده صنعتی در کشور و صادرات آن دارد.

قیمت خرید سود پرک در بازار

قیمت خرید سود پرک در بازار سود پرک یک ماده ی صنعتی است. و از آنجایی که تمام مواد صنعتی در کشور وابسته به نرخ ارز و نوسانات آن هستند. قیمت سود سوزآور یا همان سود پرک نیز به نوسانات ارز و قیمت آن بستگی زیادی دارد و نمیتوان قیمتی ثابت را برای آن اعلام کرد و باید در هر زمان قیمت آن را از منابع ذی ربط بدست آورد.

همچنین قیمت سهام کارخانه جات سود پرک در بورس نیز نوسانات مختلفی دارد و همانطور که قبلا هم ذکر شد دلیل آن نوسانات ارز و بویژه دلار امریکا می باشد لذا نمیتوان قیمت تقریبی دقیقی در این رابطه ارائه کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش سود پرک در مشهد

سود پرک یک ماده ی سفید است که به شکل پولک می باشد و در صنایع داخلی و خارجی از آن استفاده می شد و سود پرک از سود مایع  به دست می آید به این شکل که سود مابع

دیدگاهتان را بنویسید

آراد شیمی