فروش سود پرک
خانه / سود پرک بندر امام / نرخ روز سود پرک بندر امام در کشور

نرخ روز سود پرک بندر امام در کشور

سود پرک ماده ایی جامد می باشد که دارای رنگ سفید است. از مشخصات این محصول می توان به رنگ سفید و بدون بو بودن آن اشاره کرد. سود پرک در آب بسیار محلول می باشد. اما هیدروکسید سدیم در اتانول و متانول حلالیت کمتری را دارا می باشد.

شرکت پرک بندر امام با بهره بردن از کادری متشکل از ۳۰ نخبه مهندسی شیمی در کار تحقیقاتی و بهره‌برداری خود توانسته سطح کیفی مطلوبی در تولیدات خود داشته باشد.شرکت پرک بندر امام در صنعت امروز ایران جایگاه ویژه ای دارد. سود پرک بندر امام محصول استراتژیک و با کیفیتی است که این جایگاه ویژه را برای این شرکت به ارمغان آورده است تا جایی که تُناژ تولید قابل توجه این شرکت می‌تواند نقش‌های حساسی را در روند رو به رشد صنایع داخلی بازی کند. 

نرخ روز سود پرک بندر امام در کشور را می توانید از سایت معتبر این شرکت مشاهده کنید.

نرخ روز سود پرک بندر امام در کشور

سود پرک بندر امام

بندر امام به عنوان یکی از شهر های مهم در تولید انواع سود پرک فعالیت های گسترده ای را انجام می دهد.
عرضه سود پرک توسط شرکت پرک بندر امام در همین شهر به سراسر کشور انجام می شود.این شرکت فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ شروع کرده است و در سال ۱۳۸۲ ظرفیت تولید خود را به ۱۰۰ تن در روز رسانده است.هم چنین این شرکت در ۲۴ ساعت با سه شیفت کاری فعالیت می کند. این شرکت سود پرک جامد با خلوص ۹۸ درصد تولید می کند که کمک بسیاری به صنایع داخلی کشور کرده است.

از مدل های تولیدی سود در این شرکت به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

 • سود پرک مایع ۵۰ درصد
 • سود پرک مایع ۳۰ درصد
 • سود پرک جامد
 • سود جامد گرانول
 • سود جامد پودری

سود پرک نام های گوناگونی دارد که عبارت است از:

 1. هیدروکسید سدیم 
 2. کاستیک سودا
 3. سود سوز آور
 4. سود چربی گیر صنعتی

این شرکت جایگاه ویژه ای در کشور دارد و یکی از شرکت های مهم در تولید انواع سود پرک دارد.

صادرات انواع سود پرک

امروزه در ایران کارخانه های تولیدی زیادی در حوزه تولید انواع محلول های مورد استفاده در صنایع همچون سود پرک در حال فعالیت می باشند.

بحث صادرات این گونه محصولات می تواند، بسیار راحت و پول ساز باشد.
معمولا تولید کنندگان این شرکت باید سود پرک با کیفیتی تولید کنند تا بتوانند در بازار های جهانی بدرخشند.
با توجه به برند های معتبر جهانی تولید کنندگان داخلی سعی بر آن دارند که بتوانند رقابت مناسبی با برند های جهانی برگزار کنند.

خوشبختانه به علت نزدیک بودن کشور ایران در مراکز مصرف این محصولات، بحث صادرات این محصول بسیار آسان شده است.
از شرکت های فعال در حوزه صادرات می توان به:

 1. سود پرک بندر امام
 2. سود پرک گوهر
 3. سود پرک نیرو کلر
 4. سود پرک آرمان
 5. سود پرک پگاه

این شرکت ها فعال ترین در حوزه صادرات انواع سود پرک می باشند.
این وب سایت نیز به عنوان یکی از عرضه کنندگان داخلی و خارجی در سدد است که بتواند صادرات این محصول را به بهترین شکل انجام دهد.

تولید کننده سود پرک بندر امام

تولید کننده سود پرک بندر امامیکی از بزرگ ترین تولید کننده سود پرک شرکت سود پرک بندر امام است که تولید بسیار بالایی در کشور دارد. این شرکت انواع مختلف سود پرک را برای مصارف گوناگون تولید می کند.هم چنین این شرکت یکی از مشهور بنددترین شرکت های فعال تولید سود در حوزه داخل و صادرات می باشد.

اکثر شرکت های صنایع داخل به محصولات این شرکت وابسته هستند و مواد مصرفی خود را از این شرکت تهیه می کنند.

این شرکت به خاطر استراتژی مکانی و کیفیت محصول بالا توانسته در حوزه صادرات نیز فعالیت های گسترده ای بکند.

از کشور هایی که محصولات این شرکت را خریداری می کنند می توان به :

 • عراق
 • ترکیه
 • ارمنستان
 • قرقیزستان
 • آذربایجان
 • ترکمنستان
 • رومانی
 • روسیه

اشاره کرد که این شرکت توانسته رقابت حساسی با بازار های جهانی و صادرات انجام دهد. 

انواع محصولات شرکت تولیدی بندر امام

انواع محصولات شرکت تولیدی بندر امام مصرف بالای سود جامد پرک در جنبه ‌های مختلف صنعتی و همچنین کاربرد اساسی این ماده در فرآیند تولید بسیاری از محصولات بازار های مصرفی موجب شده است تا خیل فراوانی از صاحبان صنعت از شاخه های متنوعی در پی تهیه ی سود جامد پرک باشند. صنعتگرانی که همگی به دنبال سود پرک مرغوب، راهی بازار های فروش آن می‌ شوند. برای تمامی این افراد بسیار مهم است که بدانند چه طور باید سود پرک مرغوب را از نوع نامرغوب آن تشخیص داد. 

.سود پرک بندر امام برا استفاده ی بازار های داخلی و هم چنین بازار های خارجی محصولات خود را همراه با کیسه هایی دولایه از جنس اتیلن و پلی اتیلن عرضه می کند.

از محصولات شرکت تولیدی بندر امام می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سود کاستیک پرک با کیسه
 • سود کاستیک پرک با جامبو و با کیسه
 • سود کاستیک پرک با پالت
 • سود کاستیک پرک با سطل
 • سود کاستیک پرگ با سطل و با پالت
 • سود کاستیک پرک با بشکه
 • سود کاستیک پرک با بشکه و با پالت

مهمترین کاربردهای سود پرک

مهمترین کاربردهای سود پرکاین ماده هم به صورت مایع و هم به صورت جامد قابل استفاده می باشد. این محصول از سود مایع پتروشیمی تولید می گردد. تهیه سود پرک با روش ممبران فاقد جیوه و آهن است و مناسب ترین سود پرک جهت صنایع غذایی می باشد.

کارخانه سود پرک بندر امام، یکی از بزرگترین تولید کنندگان سود پرک در ایران می باشد.

کاربرد های سود پرک در صنایع مختلف به صورت زیر می باشد:

صنایع کنسرو سازی

صنایع تولید قند و شکر

صنایع تولید دارو و مواد آرایشی و بهداشتی

صنعت باطری سازی

صنایع تولید چرب گیرها

صنعت تولید شیشه

سود پرک درصنعت به عنوان جاذب کربن دی اکسید و سولفید ها نیز شناخته شده است. با توجه به این خاصیت سود پرک، از آن در صنایع تولید نفت و پالایش نیز استفاده می شود. از این محصول در حیطه خالص سازی برش های مختلف نفتی نیز استفاده می گردد. از آن جایی که این محصول ارزان می باشد، استفاده از آن در این صنایع مقرون به صرف می باشد.

سود پرک یک ماده ی شیمیایی بسیار واکنش پذیر می باشد. این محصول با بسیاری از مواد آلی و غیر آلی واکنش داده و موادی با خصوصیات دیگری تولید می نماید. این ماده حتی با برخی فلزات هم گروه خود نیز ترکیب می شود و گاز تولید می کند. به عنوان مثال این محصول اگر با اسیدهای قوی ، ترکیب شود نیترو آروماتیک ها را تولید می کند.

سود پرک در واکنش های شیمیایی زیادی مورد مصرف قرار می گیرد . از این جهت تعدادی مورد برای استاندارد کردن این محلول وجود دارد، اما مناسب ترین آن ها پتاسیم هیدروژن فتالات می باشد. پتاسیم هیدروژن فتالات، پودر سفید رنگی با خلوص بالای ۹۸ درصد است. این ترکیب به صورت نمک ناخالص موجود می باشد که بایستی خالص سازی شود.

 متقاضیان و مشتریان گرامی می توانند در زمینه خرید، فروش و صادرات انواع سود پرک صنعتی و خوراکی با مشاورین مجموعه ما در این مرکز ارتباط گرفته و مشاوره دریافت کنند.

شرکت های صادرکننده سود پرک ایرانی

شرکت های صادرکننده سود پرک ایرانیامروزه در ایران شرکت های صادر کننده سود پرک ایرانی معتبری هستند که انواع سود پرک را تولید می کنند و به بازار عرضه می کنند. این کارخانه ها و شرکت ها با استفاده از ماشین آلات و خط تولید جدید و هم چنین استاندارد ، این ماده را از سدیم هیدروکسید مایع تولید می کنند.

ایران یکی از بزرگ ترین تولید کننده های سود مایع و هم سود جامد در جهان می باشد. سدیم هیدروکسید یک ماده شیمیایی است که با نام سود کاستیک شناخته می شود‌.

سود پرک طی فرآیند خاصی از سود مایع تولید می شود. این سود پرک دارای کیفیت بالایی بوده و از درصد خلوص بین ۹۸ تا ۹۹ برخوردار است. سود پرک کیفیت و مزیت های فراوانی دارد و همین طور به عنوان اصلی ترین و ماده اولیه ضروری در بیشتر صنایع به کار می رود.

اهمیت صادرات سود پرک

اهمیت صادرات سود پرکاهمیت صادرات سود پرک در بسته بندی و هم چنین حنل و نقل این محصول می باشد. سود به دو صورت مایع که محلول در آب می باشد و به صورت جامد که قرص می باشد، به کشور های دیگر صادر می شود که صادرات نوع جامد این محصول راحت تر و خطرات کمتری دارد. به دلیل ویژگی خورندگی این محصول ، شکل جامد آن در صادرات از سهولت و خطرات کمتری برخوردار است و شکل جامد آن گزینه  ی مناسبی برای حمل نقل می باشد.

فروشگاه اینترنتی انواع فراورده های سدیم هیدروکسید

فروشگاه اینترنتی انواع فراورده های سدیم هیدروکسیدمعمولا فروشگاه اینترنتی انواع فرآورده های سدیم هیدروکسید را دارا هستند ولی جهت خرید محصولات خود با کیفیت عالی و ارزان و هم چنین اطمینان از امکان حمل و نقل ، می توانید به سایت های معتبر اینترنتی به صورت غیر حضوری و یا به فروشگاه های عرضه کننده این محصول در سراسر کشور به صورت حضوری، مراجعه نمایید.

هنگام خرید این محصول توجه داشته باشید که بسته بندی محصول کیفیت لازم را داشته باشد زیرا سود می تواند به راحتی با رطوبت هوا واکنش دهد و رطوبت هوا را به خود جذب کند و این نکته باعث از بین رفتن کیفیت اصلی محصول می شود.

عرضه عمده انواع سود پرک به بازار

عرضه عمده انواع سود پرک به بازار تفاوت عرضه عمده انواع سود پرک در بازار، قیمت مناسب آن محصول می باشد. خرید به صورت عمده و هم چنین سفارش اینترنتی به صورت عمده این امتیاز تخفیف قیمت را در اختیار شما می گذارد.

سایت های معتبر می توانند به شما در راستای خرید عمده انواع سود پرک کمک کنند.

بزرگترین تولیدکننده سود پرک در ایران

بزرگترین تولیدکننده سود پرک در ایرانایران به دلیل دارا بودن نفت و گاز توانسته است به یکی از بزرگ ترین و مطرح ترین کشور در تولید کاستیک سودا و سود پرک جامد در سطح جهانی باشد. سود پرک جامد تولیدی در ایران از کیفیت بسیار مناسبی برخوردار است تا جایی که توانسته به عنوان مطرح ترین کشور در بین کشور های دیگر ظاهر شود.

 • از مهم ترین و هم چنین بزرگ ترین شرکت ها در ایران که به تولید سود پرک می پردازند، می توان به شرکت های زیر اشاره کرد:
 • سود پرک بندر امام
 • سود پرک گوهر شیمی
 • سود پرک نیرو کلر
 • سود پرک شفق شیمی
 • سود پرک سینا
 • سود پرک‌ پگاه

بزرگ ترین تولید کننده سود کاستیک پرک شرکت سود پرک بندر امام است که توانسته سود پرک ۹۸ درصد را تولید و به بازاد عرضه کند.  از نکات و ویژگی هایی که شرکت سود پرک بندر امام دارد، می توان به کیفیت بالای محصول و بسته بندی خوب این محصول اشاره کرد. این شرکت توانسته سهم عمده ایی از محصولات را تولید و هم چنین به کشور های دیگر صادر نماید.

هم چنین بسته بندی محصولات این شرکت دارای کیسه های دو جداره هستند که باعث جلوگیری از ورود رطوبت هوا به داخل محصول می شوند. 

قیمت فروش سود پرک در بازار

قیمت فروش سود پرک در بازار برای اطلاع از قیمت فروش سود پرک در بازار می توان به سایت های معتبر اینترنتی و یا سایت های معتبر شرکت ها و تولیدی ها مراجعه نمود.

البته باید توجه داشت که قیمت فروش سود پرک با توجه به کیفیت و هم چنین نوع و طرز بسته بندی متفاوت است. بسته بندی ها از نظر حجم و وزن نیز متفاوت هستند و این نکته می تواند در کاهش و یا افزایش قیمت این محصول تاثیر گذار باشد.

شایان ذکر است که همواره قیمت سود پرک به قیمت سود مایع بستگی دارد زیرا این محصول از هیدروکسید سدیم ساخته می شود و تابع قیمت این محصول می باشد. 

شرکت پخش سود پرک در سراسر کشور

شرکت پخش سود پرک در سراسر کشوراز شرکت های پخش سود پرک در سراسر کشور می توان به شرکت فروش سود پرک گوهر پارس اشاره نمود.

سود پرک گوهر محصول تولیدی ایران می باشد و در بازار فروش سود به راحتی قابل خریداری می باشد. خریداران سود پرک می توانند با مراجعه به سایت معتبر این شرکت، خرید خود را در بسته بندی های مختلف تحویل بگیرند.

به دلیل استفاده زیاد از سود پرک در صنایع داخلی و هم چنین به دلیل نبود این محصول در کشور، نیاز به واردات این محصول از کشور هایی از جمله چین و روسیه است. سود پرک گوهر شیمی، بهترین نوع از سود برای تولیدی هاست به دلیل کیفیت مناسب و هم چنین قیمت مناسب این محصول که از ویژگی های آن است.

سود پرک گوهر شیمی در بسته بندی های متنوعی از جمله موارد زیر به بازار عرضه می شود:

 • سود پرک کیسه ایی
 • سود پرک سطلی
 • سود پرک بشکه ایی
 • سود پرک پالت

هر یک از محصولات بالا دارای وزن متفاوت در بسته بندی های مختلفی می باشد که خرید را برای خریداران راحت تر کرده است.

هم چنین فروش سود پرک گوهر در فروشگاه های فروش سود پرک در تهران و فروشگاه های فروش سود پرک در تبریز به انجام می رسد. که می توان به مراجعه به سایت های معتبر این فروشگاه ها سود پرک ارزان قیمت نیز خریداری نمود.

سایت فروش سود پرک ۹۸ درصد

سایت فروش سود پرک 98 درصدسود پرک ۹۸ درصد که از قوی ترین سود ها می باشد، در چه زمینه ایی مورد استفاده قرار می گیرد؟

سود پرک ۹۸ درصد را بیش تر کارخانه های تولیدی در سراسر جهان، به بازار فروش عرضه می کنند. سود پرک ممکن است گاهی درصدی بیش تر از ۹۸ را داشته باشد که این درصد نشان دهنده ی میزان خلوص آن می باشد. در بازار مجازی، سایت های بسیاری اقدام به فروش این محصول کرده اند و به راحتی می توان از برند های متفاوت ایرانی و هم خارجی، سود پرک با خلوص ۹۸ درصد را تهیه نمود.

سود پرک ۹۸ درصد با دو نام متفاوت در بازار شناخته شده است:

 1.  کاستیک سودا که نام تجاری این ماده شیمیایی می باشد.
 2. سدیم هیدوکسید که نام علمی این محصول است.

سود پرک ۹۸ درصد یک ماده قلیایی و البته بسیار قوی می باشد، و هم چنین به دلیل واکنش پذیری زیادش با مواد آلی و مواد غیر آلی در بسیاری از موارد مورد استفاده قرار می گیرد. هم چنین این ماده دارای خاصیت چربی زدایی است و خوردندگی بسیار بالا دارد.

اگر بخواهیم موارد استفاده از سود پرک ۹۸ درصد را به صورت خلاصه بیان کنیم، می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • تولید مواد شیمیایی
 • استفاده در محصولات شوینده و همین طور در ضد عفونی کننده ها
 • پزشکی و صنعت دارو سازی 
 • تولید کاغذ
 • تولید ابریشم مصنوعی

انتخاب بهترین سایت برای خرید سود پرک، سود پرک ۹۸ در صد و اطلاع از قیمت سود پرک کلر پارس، قیمت سود پرک اصفهان، سود پرک تبریزو هم چنین سود پرک کاستیک می تواند شما را برای رسیدن به خرید موفق کمک کند.

توزیع عمده انواع سود پرک صادراتی

توزیع عمده انواع سود پرک صادراتیسود پرک صادراتی یکی از سود پرک های تولید شده در کارخانه ها می باشد ولی با این تفاوت که سود پرک صادراتی از بهترین و هم چنین مرغوب ترین این محصول می باشد. به دلیل صادرات به کشور های دیگر باید کیفیت مناسب را برای آن ها در نظر گرفت.

سود پرک صادراتی از کیفیت بسیار بالایی در نوع بسته بندی برخوردار می باشد که به عنوان یکی از محبوب ترین محصول ها بین خریداران شناخته شده است. خرید سود پرک توسط کشور های همسایه به دلیل کیفیت محصول و بسته بندی آن می باشد. به همین طور کشور ما توانسته در عرصه فروش سود پرک موفق باشد.

از نگاه مردم کالایی که به عنوان کالای صادراتی شناخته می شود از کیفیت بسیار بالایی نسبت به دیگر محصولات برخوردار است.

صادرات سود پرک نیرو کلر نیز به کشور های مختلفی انجام می شود. برای اطلاع از قیمت سود پرک نیروکلر می توان به سایت معتبر فروش سود پرک نیرو کلر مراجعه کرد. هم چنین اگر جز خریداران سود پرک هستید می توانید به سایت های خرید و فروش سود پرک مراجعه کنید و خرید خود را به ثبت برسانید. فروشنده سود پرک صادراتی، این محصول را با بسته بندی و کیفیت بالا برای خریدار سود پرک ارسال می نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com
آراد شیمی