فروش سود پرک
خانه / سود پرک کاستیک / قیمت سود پرک کاستیک

قیمت سود پرک کاستیک

سود پرک کاستیک را مشتریان می توانند در بازار ها با قیمت مشخص شده ای خریداری کنند. این محصولات با توجه به کارایی که در صنایع غذایی دارند در بازار ها بیشتر به صورت عمده به فروش گذاشته می شوند.
سود پرک ماده ای شیمیایی با فرمول Naoh می باشد که در زمینه های مختلفی به کار برده می شوند. این محصولات دارای بازار فروش عالی در کشور ما هستند.

سود پرک کاستیک

انواع سود پرک در ایران

سود پرک ماده ای سفید رنگ است که به صورت پرک و یا پولک وارد بازار های معاملاتی می شود. این مواد در صنایع مختلف مورد کاربری قرار می گیرد و در مواقعی که در مواد غذایی می خواهد مورد استفاده قرار بگیرد جیوه و آهن شان گرفته می شود. وقتی در بازار ها برای خرید سود پرک اقدام می کنیم فروشنده انواع مختلفی از این محصولات را در اختیار ما قرار می دهد که در این جا نمونه های آن ها را بیان می کنیم:

 • سود پرک کاستیک
 • سود پرک مایع
 • سود پرک جامد
 • سود پرک جامد کلوخ
 • سود پرک کریستال

سود پرک کاستیک

سود پرک کاستیک

یک نمونه از سود های پرک در دسترس مشتریان سود پرک کاستیک می باشد. این سود ها را بیشتر در بازار ها به عنوان سود پرک مورد استفاده در صنایع غذایی می شناسند. سود های پرک کاستیک از این نظر مورد توجه کارخانه های صنایع غذایی قرار می گیرد که سدیم و آهن از آن ها جدا شده و برای بدن انسان ضرری ندارند. سود کاستیک در بسته بندی های متفاوتی وارد معاملات می شود که در ادامه این موارد را نام می بریم:

 • سود های پرک کاستیک با بسته بندی بشکه ای
 • سود های پرک کاستیک با بسته بندی کیسه ای
 • سود های پرک کاستیک با بسته بندی سطلی
 • سود های پرک کاستیک با بسته بندی پالت
 • سود های پرک کاستیک با بسته بندی جامبو بگ

قیمت سود پرک

قیمت سود پرک در بازار های شهری و اینترنتی متفاوت می باشد. مشتریانی که این محصولات را به طور عمده خریداری می کنند به خوبی می دانند که با خرید اینترنتی می توانند این محصولات را با قیمت ارزان تری تهیه کنند. در این شیوه قیمت ها به سبب کوتاه بودن دست واسطه ها ارزان تر می باشد. در این قسمت از متن می خواهیم عوامل تاثیر گذار بر قیمت ها را بیان کنیم که به قرار زیر است:

 • نوع سود پرک
 • بسته بندی سود پرک
 • نحوه فروش سود پرک
 • شرکت تولید کننده سود پرک

سود پرک کاستیک

بازار سود پرک کاستیک

سود پرک کاستیک به دلیل این که در تولید مواد غذایی و داروسازی مورد کاربری قرار می گیرند نظر مشتریان زیادی را به خود جذب کرده اند. این محصولات با بسته بندی هایی دو جداره هستند تا کیفیت خود را در جریان حمل و نقل از دست ندهند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش سود پرک کاستیک

سود پرک کاستیک چه نوع ماده شیمیایی است؟ آیا اطلاعاتی در این باره دارید که سود پرک کاستیک در چه مواردی کاربرد داشته و در چه صنایعی استفاده می شوند؟ چه مراکزی در سطح کشور هستند که به فروش سود پرک کاستیک مشغول هستند؟ در میان ده ها ماده شیمیایی که در بازار فروش موجود است، سود پرک کاستیک یکی از پرمصرف ترین ها در صنایع تولیدی مختلف می باشد. این ماده از نظر ظاهری دارای ویژگی های زیر است: جامد شفاف و سفید رنگ بدون بو دارای دانه هایی شبیه به پرک یا پولک خریدار سود پرک می بایستی از مراکز فروش سود این محصول را تهیه کند. آیا در بازار مجازی هم مرکزی در حوزه فروش سود پرک فعالیت می کند؟ نام های دیگر سود پرک کاستیک نام های زیادی از سود پرک در بازار به گوش می خورد که همه یک مفهوم را دارند. نام علمی: سدیم هیدروکسید نام های رایج دیگر در بازار عبارتند از: سود جامد پرک سود کاستیک کاستیک سودا سود جامد کاستیک سود پرک جامد و ... . این ماده شیمیایی با فرمول NaOH شناخته می شود و یک ماده ای است با درصد خلوص 98 الی 99 درصد که دارای دمای ذوب 1390 درجه سانتی گراد می باشد. مصارف سود پرک کاستیک چیست؟ اگر بنا باشد تمامی صنایعی که از سود پرک استفاده می کنند را نام ببریم، باید به بیش از صد صنایع اشاره شود. اما مختصراً در اینجا، چندین موارد مصرف سود کاستیک را به شما عزیزان معرفی می کنیم: صنایع رنگ رزی صنایع تولید کاغذ و مقوا صنایع چرم صنایع نساجی صنعت نفت، گاز و پتروشیمی صنایع غذایی از قبیل کنسروسازی و ... . اما توجه داشته باشید که به خاطر خاصیت قلیایی بودنش، با مواد مختلف دیگری هم ناسازگار است که به برخی از آن ها در زیر اشاره شده است: مواد آلی و غیر آلی برخی از پلاستیک ها را سوراخ می کند. با برخی از فلزات واکنش داده و گاز هیدروژن تولید می کند. خرید و فروش سود پرک در بازار کارخانه ها و صنایعی که مصرف کننده سود جامد هستند، در بازار به دنبال مراکزی بوده که به فروش انواع سود پرک کاستیک مشغول بوده و مرغوب ترین سود را با قیمتی مقرون به صرفه عرضه دارد. این افراد با مراجعه به سایت بازار سود ایران، خرید فروش سود پرک را در بازار می توانند به ساده ترین شکل انجام دهند و هزینه کمی بابت خرید سود پرک پرداخت نمایند. یافتن این سایت از طریق موتور جستجوی گوگل میسر شده است. در تمامی فروشگاه های اینترنتی، می توان لیست متنوعی از محصولات سود پرک با برندهای مختلف را مشاهده نمود، که از این جمله می توان به سود پرک کلر پارس و سود پرک کلران بعنوان یکی از با کیفیت ترین و معروف ترین تولیدکنندگان سود پرک اشاره کرد. قیمت سود پرک در بازار بسته به برند، درجه ی کیفی محصول، وزن و نحوه ی بسته بندی محصول و ... متفاوت می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آراد شیمی