فروش سود پرک
خانه / سود پرک / فروش سود پرک صادراتی

فروش سود پرک صادراتی

سود پرک صادراتی معمولا با ماندگاری بیشتر و بسته بندی های مناسب تر تولید می شوند. فروش سود پرک صادراتی از طریق وب سایت فروش این محصول نیز امکان پذیر می باشد. ایران امروزه با در اختیار داشتن شرکت های تولیدی در سراسر نقاط کشور، سود پرک جامد را با کیفیتی عالی تولید می نماید و به بازار های داخلی و خارجی عرضه می نماید. سود پرک صادراتی تولید شده در ایران معمولا با درصد خلوص ۹۸% تولید شده و به دیگر کشور ها صادر می شوند. ایران به دلیل استفاده از سود مایع باکیفیت و بهره گیری از روش های نوین برای تبدیل سود مایع به سود پرک، بهترین سود های پرک را برای صادرات به بازار های خارجی و عرضه به بازار های داخلی تولید می نماید. صادرات سود پرک یکی از مهمترین محصولات صادراتی ایران در دهه گذشته می باشد.
فروش سود پرک صادراتی

سود پرک صادراتی

سود پرک صادراتیتولید کننده های سود پرک صادراتی معمولا با انجام تشریفات گمرکی، محصولات خود را از این مرز ها به دیگر کشور ها صادر می کنند:

 • مرز بازرگان
 • مرز اینچه برون
 • مرز چذابه
 • باشماق
 • نودوز
 • مهران
 • دوغارون
 • سرخس

سود های پرک تولید شده در ایران دارای سابقه ای درخشان در بازار های فروش خارجی هستند و صادرات این ماده به کشور هایی همچون ازبکستان، ترکمنستان، ارمنستان، گرجستان،اکراین، افغانستان، پاکستان، عراق، ترکیه، سوریه، دبی و … سالیان سال است که با موفقیت روز افزون صورت می گیرد.

بسته بندی سود پرک

بسته بندی سود پرکسود پرک تولید شده در ایران و مناسب برای صادارت، معمولا به سه صورت بسته بندی می شود.

 • بسته بندی در کیسه های لمینت دار ۲۵ کیلویی
 • بسته بندی در کیسه های یک تنی جمبوبگ
 • بسته بندی با پالت های یک تنی

در این بسته بندی ها، کیسه ها حتما باید با نخ پلیمری دوخته شوند چرا که اگر از نخ معمولی در دوخت ان ها استفاده شود، سود پرک آن ها در خود حل می کند و بعد از آن به راحتی با هوا واکنش می دهد.

فروش سود پرک

فروش سود پرک امروزه به سبب کاربرد های زیادی که در صنایع مختلف دارند به صورت عمده انجام می گیرد.
یکی از بهترین روش هایی که برای خرید این محصول می توان از ان استفاده نمود، روش خرید آنلاین از وب سایت فروش سود پرک می باشد.
این روش خرید مزیت های زیادی داشته که برخی از آن ها را در اینجا برای شما عنوان می کنیم.
با خرید از سایتهای مجازی شما مستقیما با تولید کننده در ارتباط هستید
شما با این روش بدون واسطه، سود پرک را از تولید کننده خرید می کنید
حمل و نقل سود پرک، امری مشکل بوده که شما با خرید از وب سایت، تضمین فروش دریافت می کنید
با خرید از سایت شما سود پرک را با قیمت کارخانه خریداری می کنید
با خرید از فروشگاه اینترنی، این محصول با صرف کمترین وقت در دسترس شما قرار می گیرد

شرکت های تولیدی سود پرک در ایران

شرکت های تولیدی سود پرک در ایرانشرکت های تولیدی سود پرک در ایران در حال تهیه سود پرک طبق استاندارد های بین المللی می باشند. به طور نمونه می توان از شرکت هایی هم چون:

 • سود پرک بندر امام
 • سود پرک تبریز
 • سود پرک گوهر پارس                                             
 • سود پرک تهران

نام برد. سود پرک از سود مایع حاصل می شود، کاستیک سودا را بسیاری از مردم به نام سود سوز آور می شناسند. این ماده معمولا به شکل مایع تولید می شود ولی  به دلیل حجم بالا ترجیح داده می شود که به صورت جامد و سود پرک کاستیک در آورده شود.

معمولا کشورهایی که دارای صنعت پتروشیمی قوی هستند، سود پرک هم تولید می کنند. به دلیل مصرف بالای این ماده در صنایع، کشور ایران نیز که توانایی تولید آن را دارد اقدام به تولید سود پرک می کند.

سود سوز آور مایع خود توسط هیدرولیز محلول آب نمک ایجاد می شود. بعد از تولید سود مایع آن را به واحد تولید سود پرک منتقل می کنند. در واحد تولید سود پرک، محلول مرحله قبل تخلیه می شود و وارد مخزن های هوایی می گردد، سپس روی سینی های نیکل سرریز می گردد و تحت حرارت ۱۴۰۰ درجه از سود مایع به سود پرک تبدیل می شود.

سود پرک به محض تبدیل به ورقه های پرک، در کیسه های دولایه بسته بندی می گردد، این امر موجب می گردد رطوبت جذب نشده و سود کاستیک به صورت کلوخه در نیاید.

صادرات انواع سود پرک ایرانی

صادرات انواع سود پرک ایرانیصادرات انواع سود پرک ایرانی ، توسط شرکت های برتر تولید کننده سود پرک انجام می شوند این شرکت ها به برند های برتر در کشور تبدیل شده اند و به  دلیل کیفیت و مواد شیمیایی منحصر به فردی که تولید می کنند، بازار صادراتی را نیز به دست گرفته اند.

انواع مدل سود پرک را می توان به طور کلی به نمونه های زیر تقسیم نمود:

 • سود پرک جامد سفید
 • سود پرک کاستیک سودا
 • سود پرک هیدروکسید سدیم
 • سود پرک قلیایی
 • سود پرک سوزآور

دلایل صادرات سود پرک در ایران

دلایل صادرات سود پرک در ایراندلایل صادرات سود پرک در ایران به دلیل تقاضای بالایی می باشد که در این زمینه وجود دارد. کارایی فوق العاده انواع مدل سود پرک باعث شده که رشته های متعددی از این ماده شیمیایی استفاده شود. معمولا محصولات صادراتی دارای کیفیت و مرغوبیت بالاتری نسبت بقیه مواد مشابه داخلی دارند.

سود پرک ماده ای است که به صورت پرکی و پولکی دیده می شود،و رنگ آن سفید است و هنگامیکه در آب حل شود حرارت زیادی تولید می کند و محلول حاصل قلیایی می شود، که به شدت خورنده است.

 با  استفاده از سود پرکی که از غلظت و قوام بالایی برخوردار باشد، می توان محصولاتی گسترده در زمینه مواد خوراکی و غیر خوراکی را ایجاد نمود، در واقع سود در بهینه سازی شرایط مختلف  تولید محصولات مختلف به کار می آید. سود صادراتی که در این زمینه استفاده می شود، عموما فاقد جیوه است.

همچنین سود پرک نقش مهمی در پاکسازی و برطرف نمودن آلودگی را دارد و به همین خاطر نقش مهمی در تولید مواد شوینده و صابون سازی دارد. به طور کلی سود پرک دارای کاربرد وسیعی در تهیه مواد شیمیایی گوناگون دارد مانند خنثی سازی در تصفیه نفت، کاغذ سازی،احیای ستون های مبادله یونی، تصفیه روغن های خوراکی، که در هرکدام از این صنایع در بخش ویژه ای دارای کاربرد می باشد.

سود پرک ایرانی به چه کشورهایی صادر می شود؟

سود پرک ایرانی به چه کشورهایی صادر می شود؟صادرات انواع سود پرک ایرانی به کشورهایی همچون ازبکستان، ترکمنستان،
ارمنستان، گرجستان، اکراین، افغانستان، پاکستان، عراق،امارات، ترکیه و
هندوستان صورت می گیرد. صادارت سود پرک در بسته بندی های متنوعی مانند کیسه
های ۲۵ کیلوگرمی و یا پالت‌های یک تنی انجام می شود.

سود پرک
ایرانی با کیفیت بالا را مطابق با آنالیز های مورد قبول کشور ایران و کشور
پذیرنده و در تناژ مورد نیاز و با قیمت مناسب به کشور های مورد نظر تحویل
داده می شود.

برخی از محصولات خارجی وارد شده در بازار ایران از نظر کیفیت در سطح بسیار پایینی
قرار دارد و از رده خارج شده است ولی محصول ایرانی در بازار همسایگان
ایران به دلیل کیفیت بالایی که دارد، در بین کشور های
همسایه مشتریان خوبی را پیدا کرده  است.

بهترین سود پرک معمولا
برای صادرات استفاده می شود و این محصول در بازار داخلی نیز استفاده می شود
و به عنوان محصول صادراتی شناخته می شود، که از محبوبیت بالایی برای
متخصصان و صنایع گوناگون که از سود استفاده می کنند برخوردار است.

قیمت فروش انواع سود پرک صادراتی

قیمت فروش انواع سود پرک صادراتی

قیمت فروش انواع سود پرک صادراتی، با توجه به نوع بسته بندی و نحوه تولید و خلوص آن متفاوت خواهد بود. سود پرک، کاستیک سودا، سود سوز آور، سدیم هیدروکسید ، هیدروکسید سدیم ،
سود جامد ، سود مایع همگی نام هایی هستند مشابه که برای معرفی سود پرک مورد
استفاده قرار می گیرند.

شرکت های تولید کننده  سود پرک صنعتی پس از انجام آزمایش‌های متعدد در آزمایشگاه های تخصصی اقدام به تولید
سود پرک با کیفیتی بی نظیر و قیمت رقابتی در بازار می کند. با
توجه به روز بودن قیمت محصولات شیمیایی جهت اطلاع از قیمت سود پرک می
توانید با بخش بازرگانی شرکت های تولید کننده آن تماس بگیرید.

 سایت های شرکت های تولید کننده این ماده شیمیایی، قیمت سود پرک شده صادراتی را به روزسانی می کند و در این زمینه به متقاضیان مشاوره می دهد. لیست قیمت انواع این محصولات را می توانید از تولید کنندگان و سایت های وابسته به آنها استعلام نمایید.

تولید سود پرک با خلوص ۹۸ درصد

تولید سود پرک با خلوص 98 درصدتولید سود پرک با خلوص ۹۸ درصد در بسیاری از شرکت های تولید کننده این ماده صورت می گیرد. سود سوزآور یا کاستیک سودا ماده ای بسیارپر مصرف در صنایع گوناگون است این مده در ابتدا به صورت مایع است و با ۵۰ درصد خلوص قابل تولید می باشد و به آن سود مایع گفته می شود.

سود مایع قابلیت خشک شدن را داردو به کاستیک سودا تبدیل می شود. این عمل به دو دلیل لنجام می شود اول اینکه نوع جامد خلوص بالا تری دارد و در صنایع به خلوص بیشتر آن احتیاج است، و دلیل دوم اینکه حمل ونقل آن بسیار راحت تر  است.

برای
تولید سود مایع در صنعت کلر آلکالی از روش های گوناگونی همچون روش سلول
جیوه ، ممبران (غشایی) و … استفاده می شود. حداکثر خلوص تولید سود مایع در
این روش ها ، سود مایع ۵۰ درصد است به این معنی که نیمی از حجم آن را آب
تشکیل می دهد. البته انواع دیگری از کاستیک سودا مایع با خلوص ۳۰ درصد هم
وجود دارد. ولی سود پرک ۹۸  در صد به دلیل از دست دادن آب، خلوص بالا تر از سود مایع را دارد.

وب سایت فروش انواع سود پرک

وب سایت فروش انواع سود پرکوب سایت فروش انواع سود پرک،  علاوه بر آشنایی مشتریان با انواع سود و نحوه تولید آنها، فروش انواع سود را نیز به عهده دارند. برای خرید سود پرک نیرو کلر نیز می توانید به فروشگاه اینترنتی این شرکت مراجعه نمایید و انواع سود پرک را بررسی ومحصول مورد نظر خود را خرید نمایید.

سود پرک به دو صورت کلی صنعتی و آزمایشگاهی وارد بازار می شود، در سایت فروش نیز این دو نوع برای خریداران عرضه می شود و کسانی که نیاز به مشاوره بیشتری داشته باشند می توانند با مدیر فروش سایت صحبت کنند تا اطلاعات محصول مورد نیاز خود را به صورت کاملتری بدست بیاورند و با اطمینان خاطر خرید نمایند.

سایت های فروش اینترنتی دارای مجوز های کسب وکار می باشند و خریدارن می توانند با اطمینان خاطر کالای مور نظر خود را سفارش بدهند و آن را دریافت نمایند. سود پرک صنعتی شامل انواع سود هایی می شود که در صنایع کوناگون استفاده می گردد. یک نوع سود به نام سود خوراکی است که در صنایع مواد غذایی به کار می رود.

ما در ایران به دلیل وجود صنعت پتروشیمی توانایی تولید سود پرک را در بسیاری از شهرها مانند اراک و اهواز داریم و در این زمینه رشد بسیار زیادی داشته اند. شما می توانید با مراجعه به وب سایت های مربوط به مراکز تولید
سود پرک از بهترین نوع آن در بازار مطلع شوید.

 خرید و فروش سود پرک در مشهد بیشتر از طریق وبسایت فروش این ماده صورت می گیرد  و فروش ازطریق سایت های فروشگاهی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. قیمت مناسب، تضمین کیفیت محصول، از مزیت های خرید از سایت های فروش سود است.

پخش عمده سود پرک در سراسر کشور

پخش عمده سود پرک در سراسر کشورپخش عمده سود پرک در سراسر کشور با کمک شرکت ها پخش محصول انجام می شود.  فروش عمده این محصول سبب می شود، بسیاری از صنایع که مصرف بالایی از این محصول را دارند بتوانند با قیمت مناسب تری این کالا را خرید نمایند و خرید برای آنها با صرفه اقتصادی می باشد.

برای خرید سود پرک در اصفهان نیز می توان از طریق نمایندگی های مربوط به این شرکت ها و محصولات مرتبط خرید نمایید. قیمت سود پرک اصفهان  با توجه به نوع خرید که به صورت عمده و یا جزیی باشد، متفاوت خواهد بود.

تولید کنندگان توانسته اند با پخش عمده نیاز بسیاری از مصرف کنندگان را تامین کنند. جابجایی سود پرک به دلیل جامد بودن و بسته بندی های مناسب به راحتی امکان پذیر می باشد.

توزیع عمده سود پرک با قیمت کارخانه

توزیع عمده سود پرک با قیمت کارخانهتوزیع عمده سود پرک با قیمت کارخانه در سراسر ایران انجام می شود و کارخانه هایی که در صنایع مختلف نیاز به سود پرک در خط تولیدشان دارند از طریق مراکز پخش این محصول سود را خرید می نمایند.

لازم به ذکر است که مراکز فروش بسیاری در سطح شهر ها وجود دارد که به طور تخصصی انواع مختلف این محصول را به فروش می رسانند. و این مراکز نیز از طریق شرکت های توزیع عمده کالا سودجامد را دریافت می کنند.

 برای توزیع این ماده باید به نکاتی توجه شود، به عنوان مثال سود جامد، رطوبت هوا را به سرعت به خود جذب می کند بنابراین باید دارای بسته بندی محکم باشد تا در مجاورت هوا قرار نگیرد و چون خاصیت خوردنگی بالایی دارد در ظروف پلاستیکی نگهداری شود و از ظروف آلومینومی استفاده نگردد.

عرضه مستقیم سود پرک از کارخانه

عرضه مستقیم سود پرک از کارخانهعرضه مستقیم سود پرک از کارخانه سود پرک کرمانشاه به شهر های دیگر در اسرع وقت صورت می گیرد. البته از طریق سایت های فروش این کارخانه نیز خریدارن می توانند سفارش های خود را ثبت کنند و و بدون واسطه سود پرک را دریافت نمایند.

کارخانه های مشابه سود پرک در تبریز و سود پرک در خوزستان نیز دارای عرضه مستقیم این محصول می باشند. فروشنده سود پرک می تواند از طریق خرید بدون واسطه ازطریق کارخانه محصول مورد نظر را در اختیار مشتراین خود قرار دهد.

عرضه مستقیم یک کالا  موجب حذف واسطه شده و این خود دلیلی برای کاهش قیمت  می شود و برای کسانی که حجم های بالایی از خرید را دارند بهترین موقعیت برای خرید می باشد.

خرید اینترنتی سود پرک مایع در تهران

خرید اینترنتی سود پرک مایع در تهرانخرید اینترنتی سود پرک وسود مایع در تهران در حال افزایش و مشتریان به دلیل راحتی این نوع خرید آن را به بقیه روش ها ترجیح می دهند. خریداران سود پرک می‌توانند با انتخاب نوع سود پرک و ثبت سفارششان و پرداخت پول از طریق بانک هر حجمی از این محصول را در هرمکانی که ثبت کنند، دریافت نمایند.

سایت های فروشگاهی محصولات شیمیایی انواع مختلف این مواد را با انواع مشخصات در اختیار مشتریان قرار می دهد و مشاوره شبانه روزی این در این سایت ها موجب شده تا اشخاصی که در انتخاب محصول دچار سردرگمی می باشند نیز بتوانند انتخاب درستی داشته باشند و خرید خود را به درستی انجام دهند.

برای خرید این محصولات با اطلاعاتی در زمینه این مواد داشته باشید، مثلا سود پرک از سود مایع تولید می گردد و این سود وارد مخزن های هوایی شده و وارد سینی های نیکل می شود و تحت حرارت به سود جامد تبدیل می گردد.

سود به دودسته مایع و پرک تقسیم بندی می شود که سود مایع به دلیل مایع بودن به صورت ظروف و بشکه های مخصوص قابل جابجایی هستند در صورتی که سود پرک به دلیل جامد بودن  به راحتی قابل جابجایی می باشد و درصد خلوص سود مایع از ۵۰ درصد بیشتر نمی شود، ولی سود پرک به ۹۸ درصد نیز می رسد.

عمده فروشی سود پرک در ایران

عمده فروشی سود پرک در ایرانعمده فروشی سود پرک در ایران به دلیل مصرف بالای آن رواج یافته است و شرکت های متعددی از این طریق محصولات خود را به بازار عرضه می کنند. مثلا شرکت کلران که دارای انواع محصولات شیمیایی می باشد، به تولید انواع سود پرک نیز مشغول است و برای فروش سود پرک کلران از راه عمده فروشی به صنایع اقدام می کند.

عمده فروشی یک بخشی از تجارت محسوب می شود که هم به فروشنده و هم به خریدار سود می رسد. در واقع خریدار با خرید حجم بالایی از محصول  باعث می شود تا تولی کننده بازار فروش خوبی داشته باشد و هم خریدار با قیمت پایین تری از بازار به محصول خود دسترسی پیدا می کند. حذف واسطه مهمترین قسمت فروش عمده می باشد.

عمده فروشی این محصول توسط تولید کنندگان و نمایندگان فروش این کالا در سرتاسر ایران وجود دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش سود پرک در مشهد

سود پرک یک ماده ی سفید است که به شکل پولک می باشد و در صنایع داخلی و خارجی از آن استفاده می شد و سود پرک از سود مایع  به دست می آید به این شکل که سود مابع

دیدگاهتان را بنویسید

آراد شیمی