فروش سود پرک
خانه / سود پرک / سود پرک آراکس با قیمت ارزان

سود پرک آراکس با قیمت ارزان

انواع سود پرک ارزان قیمت آراکس با نام تجاری سود کاستیک و نام علمی سدیم هیدروکسید برای خرید عمده در سراسر کشور عرضه می شود. این نمایندگی انواع سود پرک را به طور مستقیم از انبار کارخانه سود پرک برای خریدار ارسال می کند. برای قیمت خرید عمده سود پرک کریستال درب کارخانه می توانید با فروشنده سود پرک گوهر شیمی بی واسطه تماس بگیرید.

سود پرک آراکس با قیمت ارزان

معرفی سود پرک آراکس

معرفی سود پرک آراکس

در معرفی سود پرک آراکس تولید کارخانه سود پرک می توان گفت: این کارخانه تولید کننده و صادر کننده انواع سود پرک ۹۸ در صد در بازار این محصول است.
که برای عرضه تولیدات خود در بازار های داخلی و خارجی، به دلیل حساسیت و واکنش پذیری سریع این محصولات بهترین نوع بسته بندی را مطابق با استاندارد های جهانی انجام می دهد.
ضمن اینکه در هنگام تحویل مشخصات مورد نیاز خریدار عمده سود پرک گوهر شیمی که شامل برگه آنالیز عمومی و تخصصی می باشد را نیز ارائه می کند.
سود سوز آور با نام تجاری سود کاستیک که از طریق این کارخانه تولید کننده در بازار عرضه می شود ویژگی های زیر را دارا می باشد.

 1. از خاصیت خورندگی بالایی برخوردار است.
 2. به صورت دانه های بلورین سفید رنگ و شفاف است.
 3. جامد و بدون بو است.
 4. در ترکیب با آب و اسید گرمای زیادی ایجاد می کند.

نکته قابل توجه و بسیار مهم در مورد سود پرک این است که در تماس با هوا، رطوبت هوا را به سرعت جذب می کند و واکنش می دهد.  بنابراین بسته بندی این محصول اهمیت بالایی دارد.

خرید سود پرک با قیمت ارزان

خرید سود پرک با قیمت ارزانبرای ارزان بودن خرید می توان از طریق خرید اینترنتی سود سوز آور پرک اقدام نمود . در نمایندگی های فروش اینترنتی انواع سود پرک، خریداران سود پرک می توانند به راحتی از هر نقطه ای به این محصولات دسترسی آسان داشته باشند.
برای مثال برای خرید سود پرک در اصفهان، خریدار می تواند بدون نیاز به هیچگونه جابجایی و یا رفتن به بازار یا مراجعه حضوری به نمایندگی این محصول خرید خود را به صورت عمده انجام دهد.
یا حتی برای اطلاع از قیمت سود پرک اصفهان از این نمایندگی آنلاین لیست قیمت دریافت کند. سود پرک ایرانی برای مصارف صنعتی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و لازم است به سادگی در دسترس قرار داشته باشد.
قیمت ارزان این محصول به عنوان یک ماده اولیه در صنایع مختلف می تواند باعث افزای کیفیت همراه با کاهش قیمت نهایی محصول باشد.

سود پرک ایرانی یا وارداتی؟

سود پرک ایرانی یا وارداتی تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند. البته این محصول در ابتدا برای مصارف صنعتی به صورت وارداتی در بازار های داخلی عرضه می شده است.
فروش عمده سود پرک صادراتی و وارداتی نیز از کشور های مختلفی مانند چین، روسیه و عربستان به ایران وارد می شده است.
در حال حاضر ایران نیز با برخورداری از خط تولید سود پرک مجهز و مطابق با امکانات روز جهانی توانسته است سهم خوبی در بازار تولید این محصول را داشته باشد.
خوشبختانه علاوه بر تولید سود پرک ایرانی، برای بازار های داخلی به سطح تولید این محصول با کیفیت صادراتی نیز رسیده است.
از جمله سود پرک های ایرانی با کیفیت صادراتی انواع برند های زیر را می توان نام برد:

 • سود پرک نیرو کلر
 • سود پرک آراکس
 • سود پرک کلران
 • سود پرک گوهر

انواع این سود پرک های ایرانی را می توانید با قیمت مناسب و حساب کاربری آن از طریق این مجموعه خریداری نمایید.

سود پرک چیست؟

سود پرک چیست؟سود پرک چیست و چه کاربرد هایی دارد؟ سوالی است که با شنیدن نام این محصول در ذهن ها ایجاد می شود.
سود پرک یک ماده شیمیایی است که نام علمی ان سدیم هیدروکسید است. در صنایع مختلف موارد استفاده فراوانی دارد.
از جمله عملکرد های بسیار مهم این محصول می توان موارد زیر را برشمرد:

 • پاک کننده چربی بسیار قوی
 • مناسب برای خنثی سازی محیط های اسیدی
 • تعدیل و تنظیم کننده میزان PH

با دارا بودن این خواص، انواع سود پرک اکسین با قیمت ارزان می توانند برای صنایع متعددی مورد استفاده قرار می گیرند. برای همین هم نیاز به تولید و عرضه آن در بازار بسیار زیاد است.
در صورتی که تولید کننده داخلی نتواند متناسب با تقاضای بازار تولید کند و یا سطح کیفیت مناسب را عرضه کند، انواع سود پرک وارداتی بازار این محصولات را به خود اختصاص می دهند.
بنابراین کارخانه سود پرک کرمانشاه یا هر کارخانه تولید کننده دیگری، وظیفه دارند علاوه بر تولید انبوه، کیفیت مناسب را نیز متناسب با استاندارد های جهانی عرضه کنند.

شکل های مختلف سدیم هیدروکسید

شکل های مختلف سدیم هیدروکسیدشکل های مختلف سدیم هیدروکسید در بازار به صورت های مختلف است. عمده ترین و بزرگترین تولید کننده سود پرک ایرانی مورد استفاده نوع جامد سفید رنگ است که بدون بو نیز می باشد. انواع شکل ظاهری که برای این محصول در این بازار عبارتند از:

 • به صورت مایع
 • به صورت مرواریدی یا ساچمه ای
 • به صورت پرک شده
 • به صورت پودری

تمام انواع سدیم هیدروکسید از فرآیند الکترولیز تولید می شوند. به این صورت که محلول های سدیم کلرید را در ظروف الکترولیتی طی فرآیند الکترولیز کرده و سدیم هیدروکسید تولید می شود
سدیم هیدروکسید در کنار پر استفاده بودن به عنوان یک ماده شیمیایی بسیار فعال می تواند آسیب های جدی برای سلامت داشته باشد.
بنابراین نوع بسته بندی این محصول از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. شکل های مختلف بسته بندی سدیم هیدروکسید معمولا بسته های ۲۵ کیلویی از جنس کیسه های دو جداره است.
این محصول معمولا به صورت فله ای و عمده از طریق فروشگاه خرید سود پرک ۹۸ درصد عرضه می شوند.

مهمترین کاربردهای سود پرک

مهمترین کاربردهای سود پرکهمانطور که می دانید انواع سود پرک گوهر شیمی کاربرد های زیادی در صنایع مختلف دارند که مهمترین آنها به صورت خلاصه موارد زیر هستند:

 • استفاده در صنایع غذایی
 • استفاده در صنایع فلزات و آبکاری
 • مناسب برای صنایع دارو سازی
 • صنایع آرایشی و بهداشتی
 • صنایع باطری سازی و خنثی سازی اسید
 • صنایع کاشی و سرامیک
 • صنایع کاغذ و کارتن
 • صنایع تولیدی چربی گیر ها و جرم گیر ها
 • صنایع چرم و نساجی
 • صنایع رنگ
 • صنایع نفت و گاز و پتروشیمی
 • ابریشم مصنوعی
 • چسب سازی
 • آزمایشگاهی

این موارد مصرف تنها برخی از مهمترین کاربرد های سود پرک در صنایع مختلف هستند. و کاربرد های بسیار زیادی از این محصول در صنایع وجود دارد که می تواند کیفیت تولید این صنایع را افزایش می دهد.

بزرگترین تولید کننده های سود پرک در ایران

بزرگترین تولید کننده های سود پرک در ایرانبزرگترین تولید کننده سود پرک ایرانی برند های معتبری هستند که تولیدات خود را در بازار های جهانی نیز عرضه می کنند.
برای نمونه فروش سود پرک گوهر با قیمت مناسب تنها به بازارهای داخلی محدود نیست و در بازار های صادراتی نیز ردپای این برند های ایرانی خوشنام به راحتی دیده می شود.
حتی در این بازار های جهانی تقاضا برای خرید سود پرک نیرو کلر نیز وجود دارد. این امر نشان دهنده این است که تولید کنندگان توانای ایرانی می توانند فرصت های زیادی برای حضور در بازار های جهانی را داشته باشند.
تولید کننده سود پرک نباید تنها به فروش سود پرک در مشهد یا ایجاد نمایندگی سود پرک در تبریز اکتفا کند. و لازم است تلاش های بیشتری برای صادرات محصولات خود داشته باد.
در این شرکت فروش و پخش عمده علاوه بر عرضه سود پرک ایرانی، ارائه خدمات مشاوره و راهنمایی جهت صادرات این محصول نیز انجام می شود.

صادرات بهترین سود پرک ایرانی

صادرات بهترین سود پرک ایرانیصادرات بهترین سود پرک ایرانی به بازارهای جهانی کار چندان مشکلی نیست و علت عمده آن موارد زیر است:

 • قیمت ارزان سود پرک کاستیک
 • هزینه های کم حمل و نقل
 • موقعیت مناسب جغرافیایی ایران و دسترس پذیر بودن برای کشور های مختلف

برای صادرات سود پرک ارومیه و سود پرک تبریز و انواع سود پرک ایرانی بهترین راهنمایی برای تسهیل کار شما در این مرکز ارائه می شود.
شما می توانید برای صادرات موفق این محصولات از کمک مشاورانی حرفه ای این تیم متخصص استفاده کنید. بازار هدف خود را بشناسید در آن حضوری پررنگ و موفق داشته باشید.
صادرات سود پرک ایرانی با بهترین کیفیت لازم نیست تنها توسط تولید کننده و یا تاجران حرفه ای انجام شود. با ارائه قیمت سود پرک ایرانی شما نیز می توانید به یک صادر کننده موفق در بازار این محصول تبدیل شوید. کافیست از مشاوره های این مجموعه صادراتی بزرگ نهایت استفاده را به صورت رایگان داشته باشید.

لیست قیمت سود پرک در بازار

لیست قیمت سود پرک در بازار لیست قیمت سود پرک در بازار شهر های مختلف تفاوت هایی ممکن است داشته باشد. و ممکن است مثلا شما بتوانید قیمت عمده سود مایع بندر امام را از سود پرک در تبریز ارزان تر بخرید و یا برعکس.
در این سایت فروش عمده سود پرک کاستیک اطلاعات قیمت ها به روز است و لیست قیمت سود پرک در بازار های داخلی و شهر های مختلف برای متقاضیان محصول ارسال می شود.
انواع سود سوز آور با کیفیت صادراتی با بهترین قیمت به تومان در بازار کاستیک سودا از طریق این سایت صادراتی آنلاین ارائه می شود.
قیمت سود پرک در بازار امروز برای خریدار صادراتی به تومان و کمتر از هر بازار دیگری فاکتور می شود. برای خرید اینترنتی سود سوز آور صادراتی به تومان و فروش آن به دلار همین الان با کارشناس فروش مجموعه تماس بگیرید و از راهنمایی های تیم مجرب و حرفه ای فروش استفاده کنید.

توزیع عمده سود پرک با ارزانترین قیمت

توزیع عمده سود پرک با ارزانترین قیمتمهمترین نکته در توزیع عمده سود پرک با ارزان ترین قیمت نوع بسته بندی این محصول می باشد زیرا برای تهییه این نوع سود پرک اکسین با قیمت ارزان به راحتی امکان پذیر است.سود پرک کاستیک یا همان سود سوزآور یک ماده شیمیایی بسیار فعال است.
در نتیجه به دلیل همین میزان از فعالیت بالا، لازم است که تا حد امکان از معرض هوا و رطوبت دور باشد. که در نتیجه ان شرایط بسته بندی این محصول جهت توزیع با قیمت های ارزان تا حدی خاص می شود.
کیسه های بسته بندی این ماده شیمیایی در وزن های ۲۵ کیلو گرمی تمام دو جداره و بدون قابلیت نفوذ آب و هوا هستند.
چرا که سود سوزآور در تماس با هوا به سرعت رطوبت هوا را جذب می کند و واکنش می دهد. علاوه بر این در هنگام حمل و نقل توسط افراد چنانچه پوشش ایمنی رعایت نشود ایجاد حساسیت و آسیب می کند.
در این مرکز توزیع با توجه به تمامی شرایط این ماده شیمیایی فعال بسته بندی های درجه یک با کیفیت و دقت بالا برای این محصول در نظر گرفته شده است.همچنین قیمت نهایی سود پرک کاران در بازار ایران را نیز مشخص می کنند.
در نتیجه توزیع و ارسال این ماده شیمیایی به سراسر کشور و حتی بازار های جهانی به بهترین شکل ممکن انجام می پذیرد.

شرکت پخش سود پرک در سراسر کشور

شرکت پخش سود پرک در سراسر کشورشرکت پخش و فروش سود پرک کلران در سراسر کشور به صورت آنلاین خدمات فروش خود را ارائه می کند. از مهمترین محصولات عرضه شده توسط این شرکت سود پرک ۹۸ در صد است.
در این شرکت پخش سود پرک که تاجران آن را با نام کاستیک سودا می شناسند، ایم ماده شیمیایی به سراسر کشور عرضه می شود.
و فروش این محصول از طریق این شرکت به یک شهر یا یک بازار خاص محدود نیست. از جمله عوامل موفقیت این شرکت تولیدی و پخش نیز همین حذف محدودیت های مکانی و زمانی است.
خریدار سود سوزآور بدون توجه به موقعیت مکانی خود، در هر زمان که بخواهد این ماده شیمیایی را برای عمده مصارف خود از طریق این شرکت به قیمت درب کارخانه و با کیفیت عالی و درجه یک خریداری می کند.
خرید از این شرکت پخش عمده به منزله خرید بی واسطه از بهترین تولید کنندگان عمده سود جامد این محصول است. و چون کیفیت محصولات عرضه شده در این شرکت به استناد برگه های آنالیز در سطح استاندارد های جهانی است، از محصولات این شرکت برای بازار های صادراتی خود نیز می توانید خریداری نمایید.
کافیست به مدیر فروش شرکت اطلاع دهید چه حجمی از انواع سود کاستیک را برای کدام کشور می خواهید تا دقیقا سفارش شما را مطابق با استاندارد کشور مقصد به شما تحویل دهد.

مشخصات سود پرک باکیفیت

مشخصات سود پرک باکیفیتسود پرک با کیفیت به طور قطع تفاوت های به لحاظ ظاهری با سود پرک بی کیفیت خواهد داشت که در این مبحث بدان خواهیم پرداخت. مشخصات سود پرک گوهر شیمی با کیفیت و خالص و درجه یک در دو گروه قابل تعریف است:

۱٫مشخصات فیزیکی سود پرک که عبارتند از:

 • وزن مولکولی
 • نقطه ذوب
 • نقطه جوش
 • دانسیته نسبی
 • میزان حلالیت در آب

۲٫مشخصات شیمیایی سود پرک عبارتند از:

 • واکنش با اسید
 • واکنش با اکسید اسید
 • واکنش با فلزات

برای تشخیص کیفیت این محصول به صورت چشمی لازم است از مواردی اطلاع داشته باشید. این موارد به صورت مقایسه ای در جدول زیر آمده است که می بایست تمامی آنها را در خاطر داشته باشید تا به هنگام خرید عمده نمونه ها را به خوبی مورد بررسی قرار دهید. این شرایط قابل توجه عبارتند از:

مشخصات سود پرک با کیفیت سود پرک بی کیفیت
رنگ سود پرک سفید رنگ بلورین مایل به شیری رنگ رنگ طوسی با رگه های زرد، سیاه و یا آبی
شکل ظاهری سود پرک دانه های آن ریز تر است. دانه های آن درشت است.
رطوبت سود سوزآور خشک است رطوبت دارد.
حالت سود پرک حالت پودری ندارد. دارای نمک است و حالت پودری دارد.
میزان واکنش دهی با آب خیلی سریع با آب واکنش می دهد. با آب دیر واکنش می دهد. نمک دارد.

نمایندگی فروش سود پرک در تهران

نمایندگی فروش سود پرک در تهراننمایندگی فروش سود پرک در تهران و در هر شهر دیگری از ایران از طریق این سایت آنلاین عمده فروشی، انواع سود کاستیک تابش شیمی را برای مصارف مختلف صنعتی عرضه می کند.
خریدار برای خرید از نمایندگی فروش سود پرک در تهران می تواند از مسیر دسترسی آنلاین اقدام نماید. در فضای مجازی ثبت سفارش کند و سفارش خود را در دنیای واقعی با بهترین شرایط تحویل بگیرد.
سود پرک ایرانی مورد نیاز برای هر صنعتی بدون ناخالصی جیوه ای در این نمایندگی عرضه می شود. قیمت مناسب و کیفیت درجه یک این محصول در این مرکز برای مشتریانی که از قبل، از این نمایندگی خرید می کرده اند ثابت شده است.
قیمت فروش سود سوزآور در این نمایندگی ارزان تر از سایر نمایندگی های فروش کشور است و بنابراین خریداران تمایل دارند این محصول با کیفیت را از این مجموعه خریداری نمایند.
مهمترین ویژگی و قیمت سود سوزآور مایع عرضه شده برای فروش عدم ناخالصی است، که کیفیت آن را برای صنایع مختلف به بهترین سطح ممکن رسانده است.

خریدار سود پرک صادراتی

خریدار سود پرک صادراتیبا وجود امکان خرید های اینترنتی می توان با خرید اینترنتی سود پرک مایع در تهران با کیفیت، خریدار سود پرک صادراتی نیز به راحتی سفارشات خرید خود را دریافت کند.
سود پرک صادراتی همراه با برگه آنالیز این محصول در بسته بندی های ایمن و محکم برای خریدار صادراتی این محصول ارسال می شود.
انواع سود پرک به عنوان مواد اولیه در تولید بسیار از مواد شیمیایی تقاضای زیادی در بازار دارند و لازم است که به اندازه تقاضا، عرضه آن نیز انجام شود.
کیفیت های و درجات خلوص مختلفی برای انواع سود پرک در بازار های جهانی وجود دارد. انواع سود پرک با کیفیت بدون نا خالصی های جیوه ای در این مجموعه عرضه می شود.
خرید سود پرک گرانول و سود پرک صادراتی با درجه خلوص بالا می تواند به راحتی از این نمایندگی پخش عمده، با بهترین قیمت بازار خرید کند.
کاستیک سودای عرضه شده در این مرکز برای بازار های صادراتی از بهترین سطح کیفیت مطابق با استاندار های بین المللی برخوردار هستند. ضمن اینکه به راحتی در هر حجمی قابل خریداری می باشند.

خرید اینترنتی سود پرک با قیمت کارخانه

خرید اینترنتی سود پرک با قیمت کارخانهبرای خرید اینترنتی سود پرک مایع در تهران با قیمت کارخانه همین الان از طریق مسیر های ارتباطی تماس بگیرید. سود پرک در صنایع مختلف کاربرد های زیادی دارد.
پس لازم است این محصول برای هر صنایعی در شهر ها و کشور های مختلف به سادگی قابل دسترسی باشد و مشتریان این محصول برای خرید دچار دردسر نشوند.
مزایای خرید اینترنتی سود پرک، خرید به قیمت کارخانه است که علت ان نیز خرید بی واسطه از خود کارخانه تولید کننده می باشد.
کاربرد زیاد سود پرک ایرانی در هر صنعتی باعث شده تا بازار تقاضای این محصول در فضای مجازی نیز گسترده باشد. و خریدار آن را در شبکه های مختلف اینترنتی نیز جستجو کند.
به همین علت است که تولید کننده این محصول را از طریق این سایت برای فروش عمده عرضه می کند. و خریدار اینترنتی می تواند بدون دغدغه واسطه و هزینه های مازاد آن خرید عمده خود را با بهترین میزان کیفیت انجام دهد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش سود پرک در مشهد

سود پرک یک ماده ی سفید است که به شکل پولک می باشد و در صنایع داخلی و خارجی از آن استفاده می شد و سود پرک از سود مایع  به دست می آید به این شکل که سود مابع

دیدگاهتان را بنویسید

آراد شیمی