فروش سود پرک
خانه / سود پرک / سایت فروش سود پرک تبریز در بازار

سایت فروش سود پرک تبریز در بازار

سود پرک در تبریز در کارخانه کلر پارس تولید شده و علاوه بر مصرف داخلی به کشور های دیگر نیز صادر می شود. و بسیار پر رونق است و آسان ترین راه خرید مراجعه به سایت فروش سود پرک تبریز در بازار می باشد. در صنعت از مواد گوناگونی برای تهیه محصولات مختلف استفاده می شود، که بهترین انتخاب آن است که ماده ای را به کار ببریم که کاربرد های زیادی داشته باشد. این ماده که در صنایع مختلف از آن به طور گسترده ای استفاده می شود، سود پرک است که برای آشنایی بیشتر با این ماده و تمام کاربرد هایش با ما همراه باشید.

سایت فروش سود پرک تبریز در بازار

سود پرک چیست؟

سود پرک که به نام کاستیک سودا نیز شناخته شده، دارای فرمول شیمیایی NaoH می باشد و از ماده ای به نام سود مایع تهیه و فرآوری می شود.
مشخصات فیزیکی و شیمیایی این محصول به شکل زیر است:

 • در تماس با پوست اثر خورندگی دارد و بسیار مضر است.
 • یه سرعت رطوبت هوا را جذب می کند.
 • در حالت جامد که همان سود پرک نامیده می شود به شکل پولک های سفید رنگ است.
 • ماده ای قلیایی بوده و از آن در صنایع گوناگون استفاده می شود.

با دانستنن این مشخصات قادر خواهید بود به راحتی سود پرک را شناسایی کرده و مرغوبیت آن را تشخیص دهید.
این محصول در غلظت های متنوعی تولید می شود و بهتر آن است که درصد خلوص آن بالاتر و به عدد ۱۰۰ نزدیکتر باشد، از کیفیت بیشتری برخوردار است.
این ماده یکی از مواد پر مصرف شیمایی است که وجود آن برای انجام عملیات و فرایند های مختلف ضروری است.

خرید سود پرک و کاربرد های آن

ماده ای پرکاربرد، که از آن در همه صنایع می توان استفاده کرد و مواد مختلفی از آن تهیه کرد سود پرک می باشد.
این ماده که خودش از سود مایع ساخته شده جامد بوده و دارای نقطه ذوب ۱۳۹۰ درجه و چگالی ۲،۱۳ می باشد.
کاربرد هایی که در ادامه برای این محصول ذکر می شود شما را با اهمیت آن در زندگی و صنعت آشنا می سازد:

 • در صنایع چرم سازی و منسوجات، در صنایع غذایی و لبنیات، در صنایع بهداشتی و شوینده ها، در صنعت نفت
 • در خودروسازی و باطری سازی، به عنوان عامل سفید کننده منسوجات، شیرین ساختن زیتون

صنایع ذکر شده به طور گسترده ای از این ماده استفاده می کنند که به طور خلاصه بیان نمودیم. البته هر صنعت و هر بخش نیاز های متفاوتی دارد و بر همین اساس میزان خرید متفاوت خواهد بود. علاوه بر این، از آن برای خنثی سازی اسید های قوی و تولید صابون نیز استفاده می شود.

فروش سود پرک تبریز

در کشور ما ایران، روز به روز علم و تکنولوژی در حال پیشرفت بوده و سازندگان در جهت تولید بهترین محصولات با یکدیگر در حال رقابت هستند و در این مسیر از راه های مختلفی کمک می گیرند.
شهر تبریز، از دیرباز به تولید سود پرک به وسیله بهترین دستگاه ها و تکنولوژی روز دنیا و جدید ترین روش ها می پرداخته و محصولات آن معرف همگان می باشد.
اگر قصد خرید بهترین سود پرک را دارید، پیشنهاد ما خرید از سایت فروش سود پرک تبریز در بازار می باشد که علاوه بر کیفیت عالی، از قیمت مناسبی برخوردار بوده و بسیار ممتاز است.
برای خرید و تهیه سود پرک و کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشخصات، قیمت سود پرک و طریقه استفاده از آن می توانید به سایت رسمی این شرکت مراجه نموده و با آرامش خاطر خرید خود را انجام دهید.
فروش سود با این برند به اشکال مختلف و با کیسه هایی با وزن متفاوت انجام می گیرد که در بخش های گوناگون تقاضا برای آن متفاوت است. سود پرک ۹۸ در صد بهترین نمونه این کالا بوده که از خلوص بالایی برخوردار می باشد.

تولید انواع سود پرک در تبریز

تولید انواع سود پرک در تبریز

شركت كلر پارس در سال ۱۳۶۶ به منظور تامین کلر مورد نیاز برای تصفیه آب تاسیس و راه اندازی شد. این شرکت در کنار این فعالیت مجوز تولید سود پرک یا سود سوز آور را دریافت و با خریداری تجهیزات لازم این کار را آغاز نمود.
راه اندازی و بهره برداری این واحد صنعتی بزرگ توسط ریاست جمهوری وقت نشان دهنده میزان گستره کار و فعالیت این گروه صنعتی می باشد.
تولید سود پرک در این مرکز به روش ممبرانی انجام می شود که در آن به محیط زیست کمترین آلودگی وارد می شود. این موضوع از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.
از سود پرک تولیدی این شرکت جهت صنایع مختلفی همچون پالایشگاه های نفت و گاز، صنعت کاغذ سازی، تولید مواد شوینده و بسیاری از فعالیت های دیگر صورت می گیرد. 
تولید سود پرک با ظرفیت بسیار باعث شده است که در حال حاضر محصولات این برند به بیش از ۲۶ کشور جهان صادر شوند.

بزرگترین تولید کننده های ایرانی سود پرک

بزرگترین تولید کننده های ایرانی سود پرکسود پرک توسط گروه های صنعتی بسیاری در حال حاضر تولید می شود که برخی از آنها به بزرگ ترین تولید کنندگان این عرصه تبدیل شده اند.
به عنوان مثال می توان به سود پرک بندر امام اشاره نمود که این واحد بزرگ ترین تولید کننده این محصول در کشور می باشد. 
سود پرک تبریز، نام واحد دیگری است که در زمینه تولید سود پرک فعالیت می کند. این تولید کننده نیز دارای فعالیت گسترده ای در حوزه سود سوز آور می باشد. تولیدات زیاد این مجتمع علاوه بر پخش در بازار داخلی، به بسیاری از کشور های دیگر نیز صادر می شود.
نیرو کلر، سود پرک کلران و شیمی کشاورز خراسان نام دیگر تولید کنندگان این عرصه می باشد. میزان تولیدات هر واحد نام برده شده با هم متفاوت می باشد و مراکز پخش به صورت گوناگونی در این حوزه مشغول به کار می باشند.
 

مشخصات سود پرک باکیفیت

مشخصات سود پرک باکیفیتسود پرک نوعی محصول شیمیایی و نوعی باز قوی است که هر چه درجه خلوص آن بیشتر باشد، از کیفیت بیشتری برخوردار است.
نوع با کیفیت این عنصر دارای یک سری مشخصاتی است که عبارتند از:

 • رنگ سفید مایل به شیری رنگ، دارای دانه های ریز، بدون رطوبت، به سرعت با آب واکنش نشان می دهد و به شکل پودر نمی باشد.

موارد فوق مهمترین مشخصات سود پرک درجه یک می باشد. انواع بی کیفیت این اجناس به صورت دانه درشت بوده و حاوی نمک هستند و در هنگام تماس با آب سرعت واکنش بسیار کمتری از نوع مرغوب آن را دارا می باشند.
قابلیت های مختلفی برای این ترکیبات وجود دارد که هر چه درجه خلوص آن بیشتر باشد، میزان استفاده از و کاربرد آن را افزایش خواهد داد.
کیفیت تولیدی برخی از این محصولات در حدی است که از نوع درجه یک محسوب شده و در بازار میزان فروش بیشتری دارند.

آشنایی با شکل های مختلف سدیم هیدروکسید

آشنایی با شکل های مختلف سدیم هیدروکسیدبه طور کلی سدیم هیدروکسید از نظر شکل ظاهری دارای چهار شکل است که عبارتند از:

 • سود مایع
 • سود گرانول
 • هیدروکسید سدیم پودری
 • سود پرک

انواع سود پرک که به نام های سود سوز آور، سود پرک کاستیک و سدیم هیدروکسید شناخته می شوند به حالت های مختلفی وجود دارد. البته سود پرک، حالت جامد شده این اقلام است که به این نام خوانده می شود.
سود سوز آور در ابتدا حالت مایع دارد، واکنش پذیری بالای این ماده با رطوبت هوا یکی از عواملی است که باعث تبدیل ساختن آن به شکل جامد می شود. 
شکل جامد سود پرک قابلیت نگهداری بیشتری داشته و حفاظت از آن آسان تر است. زیرا در کیسه های دو لایه که از پلی اتیلن یا پروپیلن ساخته شده اند نگهداری و حمل می شود. بدین ترتیب کمترین آسیب به آن وارد شده و قابلیت جابه جایی بسیار راحتی خواهد داشت.
این ماده در ترکیب با اسید ها خنثی شده و در اثر این واکنش گرمای زیادی تولید می کند.

مهمترین کاربردهای سود پرک

مهمترین کاربردهای سود پرکسود پرک یکی از ترکیبات اصلی و مواد اولیه مورد نیاز در صنایع و گروه های صنعتی است که بدون وجود آن واکنش شیمیایی خاصی رخ نخواهد داد.
گروه های زیر مهمترین گروه هایی هستند که سود پرک در آنها نقش مهمی را ایفا می کند:

 • ساخت و تولید مواد شوینده مانند انواع پودر لباسشویی و همچنین صابون
 • صنایع تولید کاغذ و کاغذ سازی جهت ایجاد شفافیت در کاغذ
 • صنایع پتروشیمی و پالایشگاه های نفت و گاز، صنایع خودروسازی و کارخانجات صنایع غذایی مانند کارخانه تولید لبنیات

دامنه استفاده از سود پرک بسیار گسترده است و موارد ذکر شده بالا فقط بخش کوچکی از کاربرد این عناصر را نشان می دهد.

وب سایت فروش انواع سود پرک

وب سایت فروش انواع سود پرکانواع سود پرک از طریق وب سایت های فروش قابل خریداری می باشند. شرکت های تولید کننده این ترکیب از طریق طراحی و ساخت وب سایت تخصصی به فروش تولیدات خود به صورت مجازی و با استفاده از اینترنت می پردازند.
برای دریافت اطلاعات مختلف مرتبط با این حوزه نیز می توان از وب سایت فروش این محصولات استفاده کرد. بعضی از این مطالب عبارتند از:

 • قیمت سود پرک در بورس، قیمت سود پرک اصفهان، قیمت سود پرک نیرو کلر، راه های خرید سود پرک ارزان قیمت، آدرس فروشگاه سود پرک
 • راه های خرید سود پرک صنعتی، معرفی سود پرک تهران، خریداران سود پرک به صورت عمده

مطالب فوق همگی از عناوینی و لینک هایی هستند که در شبکه و وب سایت فروش سود پرک قابل دریافت می باشند.

عرضه اینترنتی انواع سود پرک با بالاترین کیفیت

عرضه اینترنتی انواع سود پرک با بالاترین کیفیتنشانه های چندی وجود دارد که به راحتی می توان سود پرک خالص و با کیفیت بالا را از انواع بدون کیفیت آن تشخیص داد. مثلا رنگ سود پرک که به صورت سفید رنگ و شفاف است، مهمترین مشخصه ای است که با چشم غیر مسلح به راحتی قابل تشخیص است.
سود پرک ناخالص به رنگ سیاه و مات است و به راحتی از نوع درجه یک آن قابل تشخیص می باشد.
این مشخصه ظاهری است که یک راه تشخیص به شمار می رود. اما کنترل کیفی و آنالیز این محصول در آزمایشگاه ها نیز راهی برای تعیین کیفیت سود پرک می باشد.
این کالا را می توان از فروشندگان اینترنتی آن خریداری نمود. معمولا شرکت های تولید کننده و فروشنده سود پرک، امکان ارسال نمونه ای از این اجناس را برای کارخانجات و شرکت های مختلف فراهم می نمایند. این واحد ها نیز پس از بررسی سود پرک دریافتی و تایید کیفیت آن مقدار مورد نیاز را سفارش می دهند.
با ارائه اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی، نام کارخانه و واحد صنعتی و شماره تماس می توان درخواست نمونه سود پرک را از مراکز تولید کننده در وب سایت مربوطه ثبت نمود.

شرکت پخش سود پرک با بهترین قیمت

شرکت پخش سود پرک با بهترین قیمتبرای دریافت و خرید سود پرک با بهترین و مناسب ترین قیمت ها می توان از شرکت های پخش و توزیع آن بهره گرفت. این شرکت ها به کمک شیوه های مختلف به توزیع و پخش سود پرک می پردازند.
برای ارتباط با این شرکت ها بهتر است بهترین تولید کننده و شرکت فعال را در این رشته شناسایی کرد و سپس اقدام به خرید نوع با کیفیت نمود.
شرکت های توزیع کننده بسته های مختلفی از سود پرک را آماده تحویل به مراکز و کارخانجات سفارش دهنده می نمایند. کیسه هایی که حاوی این ماده است لازم است که به صورت دو لایه ساخته شده باشند و کمترین امکان نفوذ و تاثیر اکسیژن و رطوبت محیط را فراهم سازند.
این امر به این دلیل است که میزان جذب آب و رطوبت سود پرک در محیط بسیار زیاد است و در صورت تماس با آب از خلوص آن کاسته شده و کیفیت اولیه را نخواهد داشت.
مهمترین شیوه ای که برای پخش به کار می رود، پخش کلی و عمده است. برخی کارخانجات به مقدار بسیار زیادی از سود پرک نیاز دارند و بنابراین شیوه خرید کلی بهترین شیوه ممکن برای این گروه های صنعتی می باشد.
در این تکنیک فروش ضمن وجود مزایا برای خریدار تولید کننده نیز از مزایای آن مثلا کاهش هزینه های تولید بهره مند خواهد شد.

خرید مستقیم سود پرک از کارخانه

خرید مستقیم سود پرک از کارخانهبرای خرید مستقیم سود پرک از کارخانجات تولید کننده بهترین راه، تماس با واحد های فروش و واحد پشیبانی و مشاوره است. این بخش ها می توانند راهنمائی های لازم را برای خرید مستقیم و نحوه دریافت به خریداران ارائه نمایند.
خرید مستقیم دارای این مزیت است که بدون واسطه از واحد خرید کارخانه قابل انجام است. برخی شرکت ها نیز برای ارسال در محدوده جغرافیایی خود معمولا هزینه ارسال را دریافت نمی دارند. بعضی دیگر نیز معمولا در خرید های با تناژ بالا هزینه باربری را خود متقبل شده و نوعی مزیت خرید برای این گروه از مشتریان قائل می شوند.
تامین کنندگان و تولید کنندگان سود پرک از راه های ارتباطی مختلف مانند شبکه ها و گروه های مجازی خرید سود پرک را برای متقاضیان به شیوه های مختلف میسر می سازند.
بسیاری از خریداران خرید مستقیم را بر سایر شیوه های خرید ترجیح داده و با صرف زمان و وقت لازم به خرید بدین شیوه می پردازند.

لیست قیمت سود پرک در بازار

لیست قیمت سود پرک در بازارسود پرک به دلیل بسته بندی های مختلف دارای لیست قیمت ثابتی نبوده و نوع وزن و میزان آن تعیین کننده قیمت آن می باشد.
ارقام مختلف سود پرک به اشکال زیر بسته بندی شده و برای واحد های تولید کننده در بخش های مختلف ارسال می شود:

سود پرک با وزن ۲۵ کیلوگرمی با پالت یا بدون پالت، سود پرک ۵۰ کیلویی سطلی با پالت یا بدون آن، سود پرک بشکه ای قابل عرضه با پالت یا بدون آن

همان طور که مشاهده می شود ارقام مختلفی از سود پرک با اوزان متفاوتی وجود دارد که هر کدام دارای متقاضیان خاص خود است. به طور نمونه وزن های بیشتر مورد استفاده واحد های بزرگ تولید کننده و صنایع بزرگ قرار می گیرد  و دارای قیمت بیشتر است و کیسه های کوچکتر برای بخش هایی که به مقدار کمتری از این مواد نیاز دارند.
برخی صنایع نیز  که خود تولید کننده سود پرک می باشند دوباه این ماده را در چرخه تولید به کار برده و بنابراین خود استفاده کننده آن می باشند.

توزیع عمده سود پرک به سراسر کشور

توزیع عمده سود پرک به سراسر کشورهر شرکت تولید کننده سود پرک که دارای نام و برند مشخص بوده و در بازار به همین نام شناخته می شود از طریق فعالیت مجاز به توزیع و فروش این کالا می پردازد. اولین شیوه مورد استفاده که تمامی این کارخانجات به کار می برند، فروش و توزیع عمده است که در آن حجم قابل ملاحظه ای از سود پرک در کیسه هایی با وزن مشخص به متقاضیان تحویل داده می شوند.
در توزیع عمده شبکه حمل و نقل و باربری به کمک این فرایند آمده و پس از دریافت سفارش های لازم از هر شهر و مرکز صنعتی کار توزیع آن صورت می گیرد. فعالیت این واحد های توزیع کننده به صورت حرفه ای است و  سبب خواهد شد تا دور ترین نقاط و شهرک های صنعتی کشور بتوانند به موقع این عناصر را دریافت دارند.

روش های تولید سود پرک در ایران

روش های تولید سود پرک در ایرانفرایندی به نام هیدرولیز آب نمک عملیات اصلی تولید سود پرک را در کارخانه ها به خود اختصاص می دهد. در این عملیات، آب نمک یا سدیم کلرید به دو عنصر کلر و هیدروژن گازی شکل تبدیل می شود. استفاده از پتاسیم یا کلسیم کلرید در این واکنش منجر به تولید محصولاتی حاوی کلسیم یا پتاسیم خواهد شد.
محلول سدیم کلرید در ترکیب با کلر به نسبت مشخص منجر به انجام واکنش و تولید سود مایع خواهد شد. سود مایع بسیار قابل واکنش با رطوبت محیط بوده و به سرعت آن را جذب می کند، به همین دلیل آن را به شکل جامد تبدیل کرده تا هم جابه جایی آن آسان باشد و هم غیر قابل واکنش با آب یا عوامل محیطی دیگر باشد.
ضمن این که این شکل سود پرک به راحتی قابل بسته بندی در بسته های استاندارد خواهد بود و آماده فروش و عرضه به مراکز تولیدی خواهد شد.
تمامی فرایند های لازم برای تولید سود پرک به کمک نیرو های متخصص و کارشناسان زبده صورت می گیرد. محصول نهایی تولید شده در آزمایشگاه های صنعتی مورد آزمایش و آنالیز قرار گرفته و کیفیت آنها تایید می شود. مهمترین نکته در تولید سود پرک، ساخت انواع درجه یک و خالص آن می باشد که از اهمیت خاصی برخوردار است. هر چه سود پرک خالص تر باشد نتایج واکنش ها و فرایند هایی که به کمک آن مراحل مختلف تولید یک محصول طی می شود آسان تر و با کیفیت تر خواهد بود و این مطلب در کیفیت محصول تولیدی نهایی نیز به خوبی قابل رویت خواهد بود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کارخانه تولید سود پرک در ایران

سود پرک یا همان سود سوزآور ماده ای سفید رنگ و پرکی شکل بوده و از جمله مواد شیمیایی بسیار پر کاربرد در صنایع مختلف می باشد. کارخانه تولید سود پرک کارخانه ای صنعت

آراد شیمی