فروش سود پرک
خانه / سود پرک کاستیک / خرید سود پرک کاستیک

خرید سود پرک کاستیک

سود پرک کاستیک یکی از زیر مجموعه های سود پرک است و این دو محصول زمینه های تجارت بسیار بالایی برای کشور های دیگر و حتی کشور ما را دارد، خریدار سود پرک کاستیک می تواند در هر زمانی که اراده کرد این محصول را خریداری و تهیه کند.

سود پرک کاستیک

تجارت سود پرک کاستیک

سود پرک کاستیک یکی از مواد شیمیایی های بسیار کاربردی است و دلیل تجارت و خرید و فروش این محصول این است که ماده ی اولیه ساخت محصولات دیگر است. این ماده به صورت پولکی است و به رنگ سفید موجود می باشد. این ماده خاصیت جذب کنندگی رطوبت را نیز دارا است.
سود پرک فاقد جیوه می باشد. از سود پرک در صنعت نفت نیز استفاده می شود.
سود پرک را سود سوز آور هم میشناسند. این محصول اگر به پوست دست انسان برخورد کند اثرات خوردگی و سوزش بسیاری را به همراه خواهد داشت پس در زمان استفاده باید بسیار مواظب بود و نکات ایمنی را رعایت کرد.
این ماده خاصیت قلیایی و جل شوندگی بسیار دارد و این خاصیت قلیایی و حل شوندگی نام هایی مثل چربی بر و چربی گیر برای این محصول به ارمغان آورده اند، بسیاری از افراد که کار آن ها به وسیله ی این ماده شیمیایی است این محصول را با این نام می شناسند.
هر چه دما بالا تر برود خاصیت حل شوندگی سود کاستیک بالا تر می رود.
از حالت جامد این ماده برای تولیدات کاغذ استفاده به سزایی می شود. زمان تولید خمیر کاغذ از سود کاستیک به دو صورت مکانیکی و شیمیایی صورت می گیرد. زمانی از روش مکانیکی استفاده می شود که ما خواهان تولید کاغذ های با کیفیت کم تر و همچنین قیمت کم تر هستیم و بدیعی و روشن است که استفاده از روش شیمیایی به ما کاغذی با کیفیت تر می دهد و با بالا رفتن کیفیت کاغذ قیمت نیز بالا می رود.
سود پرک ها را با پاکت های لمینت دار و دوجداره بسته بندی می شود و اندازه ی این پاکت ها ۲۵ گرم است.

سود پرک کاستیک
DIGITAL CAMERA

محصولات تولیدی از سود پرک کاستیک

سود پرک زمینه ساز تولید محصولاتی چون:

 • محصولات رنگ
 • محصولاتی کاغذ و کارتنی
 • صنایع چرم
 • تولید موادی در خنثی سازی اسید باتری
 • الکل سازی
 • تولیدات شیشه
 • دارو سازی
 • تولیدات آلومینیوم
 • گالونیزه
 • مواد بهداشتی مثل صابون
 • مواد آرایشی و زیبایی

سود پرک کاستیک

خرید سود پرک کاستیک

خرید سود کاستیک در مرحله ی اول به این دلیل است که خریدار خواهان تولید محصولاتی که در بالا گفته شد است. با خرسد این محصول محصولاتی کاربردی دیگر می سازد و باعث اشتغال زایی شده و نیاز های بازار را هم برطرف می کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09127429537
آدرس کانال : arad_chemi@
پست الکترونیکی: r.mohamadi241@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش سود پرک کاستیک

سود پرک کاستیک چه نوع ماده شیمیایی است؟ آیا اطلاعاتی در این باره دارید که سود پرک کاستیک در چه مواردی کاربرد داشته و در چه صنایعی استفاده می شوند؟ چه مراکزی در سطح کشور هستند که به فروش سود پرک کاستیک مشغول هستند؟ در میان ده ها ماده شیمیایی که در بازار فروش موجود است، سود پرک کاستیک یکی از پرمصرف ترین ها در صنایع تولیدی مختلف می باشد. این ماده از نظر ظاهری دارای ویژگی های زیر است: جامد شفاف و سفید رنگ بدون بو دارای دانه هایی شبیه به پرک یا پولک خریدار سود پرک می بایستی از مراکز فروش سود این محصول را تهیه کند. آیا در بازار مجازی هم مرکزی در حوزه فروش سود پرک فعالیت می کند؟ نام های دیگر سود پرک کاستیک نام های زیادی از سود پرک در بازار به گوش می خورد که همه یک مفهوم را دارند. نام علمی: سدیم هیدروکسید نام های رایج دیگر در بازار عبارتند از: سود جامد پرک سود کاستیک کاستیک سودا سود جامد کاستیک سود پرک جامد و ... . این ماده شیمیایی با فرمول NaOH شناخته می شود و یک ماده ای است با درصد خلوص 98 الی 99 درصد که دارای دمای ذوب 1390 درجه سانتی گراد می باشد. مصارف سود پرک کاستیک چیست؟ اگر بنا باشد تمامی صنایعی که از سود پرک استفاده می کنند را نام ببریم، باید به بیش از صد صنایع اشاره شود. اما مختصراً در اینجا، چندین موارد مصرف سود کاستیک را به شما عزیزان معرفی می کنیم: صنایع رنگ رزی صنایع تولید کاغذ و مقوا صنایع چرم صنایع نساجی صنعت نفت، گاز و پتروشیمی صنایع غذایی از قبیل کنسروسازی و ... . اما توجه داشته باشید که به خاطر خاصیت قلیایی بودنش، با مواد مختلف دیگری هم ناسازگار است که به برخی از آن ها در زیر اشاره شده است: مواد آلی و غیر آلی برخی از پلاستیک ها را سوراخ می کند. با برخی از فلزات واکنش داده و گاز هیدروژن تولید می کند. خرید و فروش سود پرک در بازار کارخانه ها و صنایعی که مصرف کننده سود جامد هستند، در بازار به دنبال مراکزی بوده که به فروش انواع سود پرک کاستیک مشغول بوده و مرغوب ترین سود را با قیمتی مقرون به صرفه عرضه دارد. این افراد با مراجعه به سایت بازار سود ایران، خرید فروش سود پرک را در بازار می توانند به ساده ترین شکل انجام دهند و هزینه کمی بابت خرید سود پرک پرداخت نمایند. یافتن این سایت از طریق موتور جستجوی گوگل میسر شده است. در تمامی فروشگاه های اینترنتی، می توان لیست متنوعی از محصولات سود پرک با برندهای مختلف را مشاهده نمود، که از این جمله می توان به سود پرک کلر پارس و سود پرک کلران بعنوان یکی از با کیفیت ترین و معروف ترین تولیدکنندگان سود پرک اشاره کرد. قیمت سود پرک در بازار بسته به برند، درجه ی کیفی محصول، وزن و نحوه ی بسته بندی محصول و ... متفاوت می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آراد شیمی